OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW

Ośrodek Kształcenia Kierowców ZABOR w Sztumie istnieje od 4 lat. Od początku współpracuje z dzierzgoński Regionalnym Towarzystwem Inwestycyjnym S.A.

- Gdy zaczynałem swoją działalność otrzymałam pomoc z RTI, dzięki temu mogłem kupić samochód do nauki jazdy – mówi właściciel ośrodka, Olgierd Zaboronek. – Takie auta jednak bardzo szybko się eksploatują i trzeba je dosyć często wymieniać.

Drugi samochód pan Olgierd kupił również dzięki RTI S.A. w Dzierzgoniu i inicjatywie JEREMIE. – Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy – dodaje O. Zaboronek. – Oprócz samochodu i jego oznakowania, doposażyłem też salę wykładową w dodatkowy sprzęt. Zresztą w RTI zawsze mogę liczyć na pomoc. Pracownicy pomogli mi przygotować wniosek, a pieniądze dostałem bardzo szybko, bo kilka dni po podpisaniu umowy. Jeśli będzie taka możliwość - ponownie chętnie skorzystam z takiej formy pomocy.

Firma oferuje kompleksową naukę dla przyszłych kierowców. Kursanci uczestniczą także w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej w wypadkach, zdarzeniach nagłych oraz stanach zagrożenia zdrowia i życia.

- Myślimy o naszych przyszłych klientach – dodaje O. Zaboronek. – Mamy na przykład propozycję dla pań i możemy zorganizować kurs prawa jazdy kat.B „w babskim gronie”. Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone będą przez doświadczoną instruktorkę. Mamy też propozycję dla mam, które mają małe dzieci. Jeśli uzbieramy grupę mam, będą one mogły przychodzić na wykłady razem z dziećmi. Zapraszamy również panie, które posiadają już prawo jazdy, ale wciąż niepewnie czują się „za kierownicą” oraz takie, które od momentu odebrania prawa jazdy nie prowadziły samochodu. Oferujemy specjalnie dla nich dodatkowe godziny jazdy.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa CONTACT