NEW IMAGE WIOLETA KOZUBSKA

Wioleta Kozubska jak zwykle jest zapracowana. Chociaż prowadzi swój zakład kosmetyczny "NEW IMAGE" COSMETICS w Sztumie dopiero od niespełna roku, klientów jej nie brakuje.

- Pracowałam wcześniej w tym salonie, a później postanowiłam go odkupić od swojej dawnej szefowej, która zrezygnowała z prowadzenia go – mówi Wioleta Kozubska. – Przejęłam więc salon ze swoimi wcześniejszymi klientkami. Nie narzekam, pracy mam sporo.

Wyposażenie salonu pani Wioleta kupiła dzięki pożyczce w funduszu JEREMIE. – Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się skorzystać z propozycji Regionalnego Towarzystwa Inwestycyjnego S.A. w Dzierzgoniu – dodaje. – Gdybym taką samą sumę wzięła z banku, to 5 lat spłacałabym same odsetki, a tu nie martwię się o to, bo oddać muszę taką sumę jaką dostałam.

O funduszu JEREMIE pani Wioleta dowiedziała się przez przypadek. – Szukałam dogodnego kredytu – opowiada. – Banki kusiły, ale wymagania były bardzo wysokie. Potrzebni byli poręczyciele. No i odsetki od kredytu też były bardzo wysokie. Wtedy znajoma z Dzierzgonia powiedziała mi, że w RTI mogę otrzymać pomoc. Zadzwoniłam, później pojechałam do Dzierzgonia. Okazało się, że wniosek nie jest taki trudny do wypełnienia. Konsultantki w RTI bardzo mi pomogły, sprawdziły mój wniosek i bardzo szybko od jego złożenia otrzymałam pieniądze.

Klientki również chwalą sobie salon pani Wiolety. -  Jestem zawsze bardzo zadowolona z usług – mówi Regina Lukas. – Miła i kompetentna obsługa. Widać, że pani Wioleta lubi to, co robi.

Wioleta Kozubska chciałaby rozszerzyć zakres swoich usług. Klientki często pytają o usługi w domu. – Gdyby pojawiła się możliwość ponownego skorzystania z funduszu JEREMIE, to kupiłabym samochód – dodaje. – Mogłabym wtedy świadczyć usługi mobilne.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa CONTACT