GRZEGORZ JÓŹWIAK

Grzegorz Jóźwiak od wielu lat prowadzi firmę, która zajmuje się sprzedażą artykułów do produkcji rolnej oraz ogrodniczych. Niedawno również skorzystał z funduszu JEREMIE. Za pozyskane środki kupił samochód do firmy.

- Takie pieniądze dla przedsiębiorców powinny być cały czas – mówi pan Grzegorz. – Dzięki funduszowi JEREMIE można dostać nieoprocentowaną pożyczkę z niskimi ratami spłaty. Poza tym, w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym S.A. w Dzierzgoniu uzyskałem pełne wsparcie. Właściwie musiałem tylko przynieść odpowiednie załączniki. Panie z RTI pomogły wypełnić wniosek. Zachęcam innych przedsiębiorców, że jeśli jeszcze kiedyś pojawi się możliwość dofinansowania z funduszu JEREMIE - niech korzystają.

Pan Grzegorz podkreśla też znacznie mniejszą biurokrację niż w bankach. – No i środki można dostać u nas na miejscu w Dzierzgoniu – dodaje pan Jóźwiak.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa CONTACT