OLIMPIA GROUP

OLIMPIA GROUP

Olimpia Group z Sopotu jest przedstawicielem kilku marek luksusowej odzieży. Należą do niej między innymi: salony Max Mara w gdyńskim Centrum Handlowym Klif oraz Patrizia Pepe w Klifie w Warszawie.

- Dzięki naszej firmie do Polski zawitał włoski szyk, powiew mody z wielkich europejskich stolic – mówi Katarzyna Bielińska, dyrektor do spraw handlowych w Olimpia Group. – Mamy obecnie kilka salonów w Gdyni, Katowicach oraz w Warszawie. Są to salony kojarzące się z ekskluzywnym prestiżem. Olimpia Group jest jedynym na Pomorzu przedstawicielem marek MaxMara i Patrizia Pepe oraz partnerem marki Escada Sport.

Jeden z salonów firmy powstał dzięki funduszowi JEREMIE. – Pojawiło się miejsce do wzięcia w dobrej galerii handlowej – dodaje pani Katarzyna. – Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. z Dzierzgonia dysponuje funduszem JEREMIE, z którego moglibyśmy pozyskać pieniądze na otwarcie kolejnego salonu. Współpraca z RTI przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. A my mamy salon, w którym jest nowoczesny włoski design.

Katarzyna Bielińska podkreśla, że jeśli będzie jeszcze możliwość skorzystania z funduszu JEREMIE we współpracy z dzierzgońskim RTI, Olimpia Group chętnie z niej skorzysta.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa CONTACT