Agro- Kompleks

FINEZJA

Sala Weselna Finezja z Dzierzgonia swój obecny wygląd w dużej mierze zawdzięcza funduszowi JEREMIE.

- Jesteśmy firmą cateringowo – dekoratorską -  mówi właścicielka Sali Finezja, Jadwiga Michalczyk. -  Mieścimy się na skraju miasta w cichej i spokojnej otulinie lasu. Sala weselna od dawna była moim marzeniem, ale nie na wszystko starczyło mi pieniędzy. Dzięki funduszowi JEREMIE udało mi się zrobić naprawdę dużo.

Pani Jadwiga dwukrotnie skorzystała z atrakcyjnej oferty finansowania. Dzięki pozyskanym środkom wyposażyła częściowo kuchnię, między innymi kupiła profesjonalny piec, na który nie mogłaby sobie pozwolić bez pomocy z zewnątrz.

- Wyremontowałam też część pomieszczeń i zrobiłam nową elewację budynku, a dodatkową wartością jest stworzenie trzech nowych miejsc pracy – mówi zadowolona właścicielka. – Nie ukrywam, że czekam na kolejne rozdanie środków, bo jeszcze mam trochę rzeczy do zrobienia i mnóstwo pomysłów do zrealizowania. Gdyby nie fundusz JEREMIE, ciężko byłoby mi to wszystko zrobić. Dobrze, że ktoś pomyślał o wsparciu takich małych firm, jak moja.Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 - 2013

Projekt i realizacja: Agencja Reklamowa CONTACT